Top

Przeróżni producenci stale nas zaskakują ciekawymi kompozycjami zapachowymi, które urzekają nasze nosy. Bardzo często każdy z nas posiada więcej niż jeden flakon perfum w domu i wybiera je według okazji.

Nie ma chyba kobiety, która nie posiadałaby specjalnie dobranej uwodzicielskiej kompozycji zapachowej, którą wykorzystuje podczas wieczornych wyjść i romantycznych spotkań z ukochanym.

Istnieją akordy zapachowe, które sprawiają, że zarówno mężczyźni jak i kobiety czują się o wiele bardziej atrakcyjni. Zapach w naszym życiu odgrywa ogromną rolę w relacjach damsko – męskich.

Najczęściej na imprezę wybieramy się na podryw, dlatego zdecydowanie warto postawić na mocne akordy zapachowe, które są niezwykle kuszące i podniecające. Większość kompozycji zapachowych to aromaty kwiatowe. Jednak na tę specjalną okazję warto wybrać zapachy kadzidlane i orientalne, które są doskonałymi afrodyzjakami. Doskonale sprawdzają się również nuty korzenne jak imbir, goździki, cynamon czy wanilia.

Największym uwodzicielskim akordem zapachowym, któremu nikt się nie oprze jest zdecydowanie ambra. To niestrawność kaszalota, która posiada morsko słodki aromat.

Niektóre kobiety decydują się mimo wszystko na kwiatowe kompozycje zapachowe. Mężczyźni często odbierają takie zapachy jako romantyczne i niezwykle subtelne i delikatne.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password