Top

Beta Skin

Beta Skin

Kosmetyki marki Beta Skin to wyjątkowa seria produktów dedykowanych dla skóry wrażliwej. Specjalnie opracowane formuły oparte o sprawdzone składniki wspierają proces leczenia i regeneracji skóry podrażnionej, po oparzeniach, odleżynach, zabiegach medycyny estetycznej oraz zmianach chorobowych. Kremy dedykowane są do stosowania w warunkach domowych, dla osób zmagających się na co dzień z problemami skórnymi, a także w gabinetach lekarskich i salonach kosmetycznych wykonujących zabiegi łagodzące objawy problemów skórnych.

Intensywne nawilżenie i regeneracja skóry wrażliwej

Beta Skin Natural Active Cream

Kremy z serii Natural Active Cream są wyrobem medycznym dedykowanym dla osób zmagających się z problemem łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łojotokowego i kontaktowego zapalenia skóry a także dla osób ze skórą suchą, wrażliwą, podatną na podrażnienia. Intensywnie nawilżające składniki łagodzą objawy towarzyszące zmianom dermatologicznym, w tym pieczenie, swędzenie i zaczerwienienie powodujące dyskomfort. Kremy Beta Skin radzą sobie także z suchością skóry i jej nadmiernym łuszczeniem charakterystycznym dla atopowego zapalenia skóry i łuszczycy.

Składniki kremów i preparatów dostępnych w ofercie marki Beta Skin są pochodzenia naturalnego i zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa dla skóry. Są delikatne, ale intensywnie nawilżające. Chronią przed działaniem czynników zewnętrznych, przyspieszają naturalne procesy regeneracji skóry i skutecznie wspierają pielęgnację skóry zrogowaciałej, suchej, podrażnionej, zaczerwienionej, podatnej na różnego rodzaju zmiany dermatologiczne.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password