Top

Wanilia rozpieszcza umysł i ciało. To niesamowicie silny afrodyzjak, który swoją słodkością doprowadza do szaleństwa. Perfumy o zapachu wanilii pokochały kobiety na całym świecie.

Dlaczego tak kochamy wanilię?

Wanilia zaraz obok szafranu i kardamonu jest najdroższą przyprawą świata. Pochodzi ona z Meksyku, gdzie jest uprawiana po dzień dzisiejszy, jednak najwięcej wanilii jest uprawianej na Madagaskarze. Wanilia jest wykorzystywana nie tylko w perfumiarstwie, ale również w aromaterapii, cukiernictwie oraz przemyśle spożywczym.

Wanilia doskonale komponuje się z różnymi akordami zapachowymi, dlatego można ją znaleźć zarówno w delikatnych kompozycjach na nieśmiałych kobiet, ale również w orientalnych aromatach dla kobiet odważnych.

Nie sposób oprzeć się słodkiemu zapachowi wanilii, dlatego jest ona tak pożądana. W jedną chwilę potrafi przywołać miłe chwile z dzieciństwa wprowadzając w błogi stan. Jej działanie można porównać do hipnozy, która sprawia, że zapominamy o problemach i zmartwieniach czując odprężenie.

Wanilia, jest często wykorzystywana w uwodzeniu, ponieważ jej aromat pobudza zmysły jednocześnie działając relaksująco i antystresowo wprowadzając w stan głębokiego odprężenia. Taki stan doskonale sprawdza się na romantycznych spotkaniach pozwalając na chwilę zapomnienia.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password