Top

Dla niego

Perfumy dla niego

„Zapach to nic innego jak dotyk, który czujemy z daleka.”

- Jean Claude Ellena

Strona główna » Dla niego

Prawdziwy mężczyzna nie boi się pokazać swojej wewnętrznej energii w żadnej sytuacji. Doskonale dobrane perfumy męskie to nieodłączny dodatek każdego zadbanego faceta. Mocne, głębokie nuty piżma i drzewa cedrowego połączone z lekkością cytrusów, słodkich owoców i kwiatów zwrócą uwagę wszystkich dookoła. Nie ważne, czy wybierasz perfumy dla niego jako prezent, czy poszukujesz idealnego zapachu dla siebie – w kolekcji zapachów dla mężczyzn Exscenti z pewnością znajdziesz kompozycję, która idealnie podkreśli Twoje najskrytsze marzenia, fantazje i skrywaną energię.

Perfumy męskie Excenti – zapach prawdziwego mężczyzny

Idealne perfumy dla niego – ulotna idea, której poszukuje każdy, choć trudno opisać ją słowami. Każdy mężczyzna ma w sobie coś drapieżnego, ale zarazem łagodnego. Wybór męskiego zapachu powinien odzwierciedlać pełnię Twojej energii w każdej chwili – w Twojej kolekcji nie może zabraknąć zapachów drapieżnych, tajemniczych, uwodzicielskich i zmysłowych, ale i tych codziennych, lżejszych, podkreślających męskość ale i dodających wewnętrznej energii. Z kolekcją perfum męskich Exscenti wszystkie emocje zamkniesz w pięknych szklanych buteleczkach, po które z czasem zaczniesz sięgać instynktownie – pozwól, by to zmysły kierowały wyborem perfum i zapachu, jaki będzie towarzyszyć Ci przez cały dzień.

Szukasz zapachu dla mężczyzn na co dzień? Wybierz kompozycję Exscenti N°7 z bergamotką, cytryną, słodką śliwką i zielonym jabłkiem w nutach głowy, pelargonią, cynamonem i goździkami w sercu zapachu oraz bazą sandałowca, drzewa cedrowego, wanilii, wetiweru i mchu dębowego. Zapach na lato? Exscenti N°8 z nutą soczystych owoców i aromatycznych przypraw zawsze wyrazi Twoje prawdziwe emocje. Poszukiwaczom prawdziwych, męskich zapachów polecamy serię Exscenti Homme – ekskluzywną kolekcję perfum dla niego stworzonych z myślą o pobudzaniu zmysłów.

Jak wybrać zapach dla mężczyzny?

Przede wszystkim kieruj się tym, co czujesz wewnętrznie. Perfumy męskie można dobierać w zależności od pory roku, okazji, stylizacji czy własnych preferencji, ale nigdy nie można zamykać się na nowe doznania i ciekawe połączenia zapachowe. Idealne perfumy wyczujesz z daleka, dobierzesz instynktownie i użyjesz bez zastanowienia przygotowując się na kolejną, nieprzewidywalną przygodę. Zapach i emocje idą w nierozerwalnej parze – spraw, by każde wydarzenie zostało zapamiętane jak najlepiej i aby Twoje perfumy były sposobem na przywrócenie najlepszych wspomnień w każdej chwili Twojego życia.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password