Top

O nas

O nas

„Perfumy to historia zaklęta w zapach, czasem — poezja wspomnienia.”

- Jean-Claude Ellena

Exscenti

PERFUMY DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ MOCNIEJ WCZUWAĆ SIĘ W ŻYCIE

Marka Exscenti to więcej, niż zapachy. To perfumy stworzone z codzienności i jej wszystkich kolorów, z drobnych i wielkich radości, ze skojarzeń tego, co najpiękniejsze. To zapachy zmysłów, przyjemności, rozkoszy i tajemnic. Tworzone w rodzinnej manufakturze, są przeniknione tym, co w życiu najważniejsze – pasją, która niejedno ma oblicze. Cenimy jakość – oferujemy prawdę, intensywność emocji, uczuć, chcemy, by każdy mógł ich zaznać. Dlatego też stawiamy na dostępność – nasze perfumy, dzięki swoim niewygórowanym cenom, mogą wzbogacać codzienność każdego, kto chce prawdziwie wczuwać się w życie. Z dumą manifestujemy nasze poglądy – zapach zmienia codzienność, wpływa na jej odbiór, może zmienić jej przebieg, a jego noszenie powinno być niczym prawdziwy rytuał przyjemności. Każdy na niego zasługuje i każdy powinien mieć możliwość znaleźć swoją drogę ku temu, by doznawać zmysłowych uniesień. Dlatego właśnie Exscenti – kolekcja damskich i męskich zapachów, które mają moc sprawczą!

Uczucia

EMOCJE I CHARAKTERY ZAKLĘTE WE FLAKONACH

Zapachy są zawsze i wszędzie, nie można żyć w oderwaniu od nich. Ile razy chciałoby się zamknąć wyjątkową chwilę w butelce, by móc cieszyć się nią dalej i dalej?

Jak mocno wciąga się zapach ukochanych miejsc…? Ile razy czyiś zapach otwierał oczy, intrygował, przyciągał niczym magnes, subtelnie prowokował, pobudzał wszystkie zmysły… ? Właśnie tak działają nasze perfumy – nie znają granic, nie wahają się, nie cofną się przed niczym. Ich zapachy odnoszą się do rozumu i serca, ale nie jest to walka o przewagę, a doskonała równowaga: przenikają do umysłu, zmieniają perspektywy i nie stawiają żadnych ograniczeń. Wybór jest ogromny, za co cena, jaką się ponosi, niewielka, dlatego nie trzeba iść na żaden kompromis.

Emocje

PERFUMY DLA KOBIET, KTÓRE WIEDZĄ, CZEGO CHCĄ OD ŻYCIA

Dzięki naszym perfumom, każda kobieta może stworzyć swój mały, intymny świat zapachów, które doskonale odzwierciedlą charakter, chwilę, okazję. Znajdzie się w nim odpowiedź na swoje najskrytsze potrzeby. Na zabiegane poranki idealnie sprawdzą się promienne, świeże zapachy, gdzie w nucie głowy dynamicznie, ale i odprężająco tańczą wodne akordy.

Czysta energia i moc płynąca z natury sprawią, że każde wyzwanie stanie się mniejsze, żaden problem nie pozostanie bez rozwiązania, każdy kontakt będzie owocował w porozumienie.
Na wieczór z kolei pisze się inny scenariusz. Tutaj do głosu dochodzą zmysły, czasem może i instynkt, wkrada się odrobina szaleństwa i nonkonformizmu. To czas tylko dla Ciebie, to Twoja chwila na to, by odkrywać nowe światy. Pomogą w tym prowokujące i zmysłowe nuty jaśminu czy piżma, obok których nie sposób przejść obojętnie, które oczarują, zniewolą, zwyciężą!

Odpowiedzialne

ZAPACHY DLA MĘŻCZYZN, IDĄCYCH JASNO WYTYCZONĄ DROGĄ

Tworzymy perfumy dla mężczyzn, które mają być ich atrybutem, podążać za ich siłą, wyobraźnią i zamiarami. Stąd też, kiedy zapowiada się dzień pełen aktywności i wyzwań, przyda się coś wielowątkowego, ale i wyszukanego – orzeźwiające owoce i akcenty roślinne zapewnią motywację na cały dzień – przyciągną uwagę, zaintrygują, wzburzą emocje, ale i ukoją wciąż rwące się do przodu myśli.

Na wieczór zaś, kiedy pora wyjść z biznesowej sfery i poddać się biegowi chwili, warto postawić na elegancję, ale i charyzmę – ziołowe nuty i podszepty orientu zagwarantują efektowne wejście w noc pełną czarów. Dobrze dobrany zapach będzie niczym przedłużenie męskiej aury, niewidzialne ramię, w którym można się zatracić.

Exscenti

PERFUMY, KTÓRE PISZĄ NOWE SCENARIUSZE

Słodycz i orzeźwienie o poranku, namiętność i zmysłowość wieczorem, energia i wyszukanie w pracy, zaś po godzinach - subtelna nuta ekstrawagancji… Wszystko to, wymieszane z pasją i wyobraźnią, zamknięte w pięknych, eleganckich flakonach perfum Exscenti. Tak właśnie pachnie szczęście, tak pachnie oczekiwanie i spełnienie, tak pachnie piękno i… Ty możesz tak pachnieć.

Poczuj, jak wiele możesz zdziałać, otulając się odpowiednimi kompozycjami. Zainspiruj się naturą, zabaw zmysłami, uwolnij swoje instynkty i daj się ponieść wyobraźni oraz jej realizacji. Marka Exscenti tworzy dla Ciebie nowy świat doznań, zapachów, dzięki którym poczujesz w sobie nową moc. Cokolwiek przed sobą stawiasz – udźwigniesz to, czegokolwiek oczekujesz – otrzymasz, o czymkolwiek marzysz – uda Ci się to obrócić w plan. Perfumy Excenti będą dla Ciebie portalem do świata, w którym nie ma żadnych ograniczeń, Twojego nowego uniwersum, stworzonego z cudownych, inspirujących, porywających zapachów.

Nasze perfumy

NA POCZĄTEK NIECH BĘDZIE TO JAK SPOKOJNY, RELAKSUJĄCY SPACER

Przeczytaj, z czego pozyskujemy zapachy i jak je łączymy

A potem zastanów się, czego pragniesz, czego potrzebujesz, jaki zapach odzwierciedla Twoje „Ja” teraz, a jaki będzie pasował do Twojego jutra. Uwierz nam – znajdziesz go. Może w słodkim aromacie jabłka lub orientalnych tonach paczuli, może w mieszankach kwiatowych lub nutach wodnych, ale na pewno odnajdziesz siebie – zapachową wersję swojego nastroju, nastawienia, tożsamości. Kto wie, być może nawet nie więcej niż jedną…

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password